KONST / Litografier / Färglitografi 14502018

nr 1450 2018

Färglitografi

Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Stockholms Stadshus. Färglitografi, bildmått: 44x50, yttermått inklusive ram: 64x68 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 21 februari 2022
kl 18:36:54

  • Tema
  • 21 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm